MEIST

Anita Butiik veebipood

Anita Butiik on ettevõte, mis pakub uusimaid moekaupu mõistliku hinna ja hea teenindusega. Ettevõte on tegutsenud juba üle 6 aasta, mis on andnud hea kogemuse ning on ka märk meie jätkusuutlikusest. Anita Butiik sai alguse edukast tegutsemisest sotsiaalmeedias ning personaalsest klienditeenindusest. Võimalus saada personaalset infot ja hea kaubavalik on tänaseks rõõmustanud juba tuhandeid kliente. Iga uus kollektsiooni tooted valitakse välja ükshaaval ning arvastatava müügimahu tõttu on kollektsioonid ka alati muutumises.

  • Tegutsenud üle 5 aasta
  • Kaupa müüb ettevõte
  • Pidevalt uus kaup
  • Tuhandeid kliente

Kuidas me tegutseme?

Juba üle 5 aasta oleme tegutsenud sotsiaalmeedias kaupade müümisega läbi personaalse suhtluse. Seeläbi teame klientide soove ja eelistusi ning vastavalt sellele oleme kujundanud ka toote valikut.

Meie missioon

Soovime pakkuda head klienditeenindust ning head valikut taskukohastest moekaupadest. Püüame pidevalt värskendada valikut ning arvestada klientidelt saadud tagasisidega.

Meie visioon

Soovime olla eelistatum veebipood moekaupade soetamisel. Soovime laieneda suurima valiku ja parima kasutusmugavusega veebikaubamajaks säilitades hea ja personaalne klienditeenindus.

4 000+

Klienti

39 000+

Sotsiaalmeedia järgijat

6a

Kogemust

Koostöö partnerid

Itella Omniva